Πέμπτη 26 Ιανουαρίου 2012

Προγνωστικά Στοιχήματος 26/1/12

Φτωχό το σημερινό κουπόνι στοιχήματος, με δύο επιλογές πάντως να ξεχωρίζουν από τα Κύπελλα σε Ιταλία και Ισπανία.

Η Λεβάντε υποδέχεται τη Βαλένθια στον επαναληπτικό του προημιτελικού και του 4-1 που δίνει σαφές προβάδισμα στις «νυχτερίδες». Και το διπλό απόψε μάλλον εύκολα θα επιτευχθεί απέναντι στην κακή και ασταθή ούτως ή άλλως Λεβάντε, που από αρχές Δεκεμβρίου έχει δύο νίκες στο κύπελλο αλλά με ομάδες της δεύτερης κατηγορίας και στο πρωτάθλημα ένα 0-2-2. Αναμενόμενο το διπλό ημίχρονο-διπλό τελικό και over, όπως δηλαδή κινήθηκε το πρώτο ματς, που από το ημίχρονο ήταν στο 3-1. Μαζί με τη Βαλένθια και το εκτός έδρας ρεκόρ της που μεταφράζεται σε 4-3-2.

Η Μίλαν περιμένει τη Λάτσιο στον νοκ-άουτ προημιτελικό, με τις προβλέψεις στοιχήματος να δίνουν πολλές πιθανότητες στο G/G! Οι Λατσιάλοι δεν έχουν σκοράρει μόνο σε δύο από τα εκτός έδρας παιχνίδια τους και οι Μιλανέζοι στο «Σαν Σίρο» μετρούν 21-5 στα γκολ. Κόντρα στη Λάτσιο, στην έδρα τους οι «ροσονέρι» ευνοούνται και από την παράδοση που δίνει ένα 6-5-0 στις έντεκα τελευταίες φορές που συναντήθηκαν. Η ομάδα του Σισέ δεν τα πάει καλά εκτός έδρας με τη νέα χρονιά, έχοντας χάσει τα δύο τελευταία ματς και από την άλλη η Μίλαν καίγεται για την πρόκριση και τον τίτλο. Παίζεται ο άσος!